شبکه اجتماعی اکوسیستم نوآوری ایران

اطلاعات گروه

توسعه مدیریت و جذب توسعه

گروهی برای به اشتراک‌گذاری مطالب در ارتباط با توسعه مدیریت و جذب توسعه

مدیر: علی

زمان ایجاد: 5 اسفند 1398

فایل‌ها

هیچ فایلی وجود ندارد

تعداد کل فایل‌ها: 0

کاربران

محمد تیم توسعه
علی کاربران
عیسی کاربران

تعداد کل کاربران: 3

تازه‌ها

 • علی کاربران
  کیفیت خدمات توسعه مدیرت و جذب توسعه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
  نظرسنجی
  علی کاربران
  عالی
  تیم توسعه
  خوب
  متوسط
  ضعیف
  5 اسفند 1398
  1
  مدیریت پسندید
 • علی کاربران
  درباره ما:

  برنامه ریزی، تأمین، آموزش و توسعه نیروی انسانی و انجام و مدیریت پژوهش های منابع انسانی بمنظور پشتیبانی از ارکان مدیریت منابع انسانی در چارچوب و افق چشم انداز ٢٠ ساله کشور، برنامه های ٥ ساله توسعه ملی، اصل ۴۴ قانون اساسی و ... با هدف نیل به مقاصد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه منابع انسانی می باشد.

  جهان با چنان سرعتی در حال تغییر و تحول است که قابل تصور نیست. تغییرات سریع محیطی سازمان ها و به ویژه مدیران را باچالش هایی مواجه ساخته است که برای مقابله با آن ها سازمان ها باید پویا بوده و از مدیران تحول گرا که از توانایی های ویژه جهت مدیریت سرمایه های فکری سازمان برخودار هستند استفاده کنند تا بتوانند از تهدیدهای محیطی، فرصت و ازضعف های سازمانی قوت بسازند و سپس از این فرصت ها و قوت ها برای مقابله با چالشهای محیطی حداکثر بهره را برگیرند.
  در همین راستا بهره وری مفهومی است جامع و کلی که افزایش آن به عنوان یک ضرورت، جهت ارتقای سطح زندگی انسانها و ساختن اجتماعی مرفه تر که هدفی ملی برای همه کشورهای جهان است، همواره مدنظر صاحبنظران سیاست و اقتصاد است و در نتیجه لزوم ارتقاء بهره وری در دستگاههای اجرایی کشور تصریح شده قانون در برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد. همچنین فرآیند تحول اداری مجموعه کوشش ها و اقداماتی است که بمنظور برنامه ریزی و اجرای تغییرات لازم و مناسب در ساختار، فن آوری و نیروی انسانی انجام می شود و هدف آن افزایش سازگاری بین ساختار، فرآیندها، راهبردها، افراد و فرهنگ سازمان، ایجاد و توسعه راه حل های نو و خلاقانه و توسعه توانایی نوسازی در سازمان هاست.

  درباره ما:

  برنامه ریزی، تأمین، آموزش و توسعه نیروی انسانی و انجام و مدیریت پژوهش های منابع انسانی بمنظور پشتیبانی از ارکان مدیریت منابع انسانی در چارچوب و افق چشم انداز ٢٠ ساله کشور، برنامه های ٥ ساله توسعه ملی، اصل ۴۴ قانون اساسی و ... با هدف نیل به مقاصد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوز ... نمایش بیشتر

  5 اسفند 1398
  1
  علی پسندید
 • عیسی کاربران
  5 اسفند 1398
  0
 • محمد تیم توسعه
  5 اسفند 1398
  0
 • علی کاربران
  گروه جدید ایجاد کرد
  توسعه مدیریت و جذب توسعه
  توسعه مدیریت و جذب توسعه
  گروهی برای به اشتراک‌گذاری مطالب در ارتباط با توسعه مدیریت و جذب توسعه
  مجموع کاربران: 3
  علی
  محمد
  عیسی
  5 اسفند 1398
  0
'':
محو شدن
اسلاید
امتیاز: